კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება თბილისის ცენტრში მდებარე სასტუმრო გალერი პალასში.
სასტუმრო ,,Gallery Palace Kosher Hotel” მდებარეობს თბილისის ერთ–ერთ ყველაზე პრესტიჟულ და ულამაზეს, ძველ რაიონში – სოლოლაკში, თავისუფლების მოედნიდან (ქალაქის მთავარი ცენტრალური მოედანი) ორი წუთის გზაზე.
სასტუმრო მდებარეობს ძალიან მშვიდ და დაცულ ქუჩაზე. მისგან რამდენიმე წუთის სავალ გზაზეა ნებისმიერი მიზნით ჩამოსული სტუმრისთვის საინტერესო ადგილები: ქალაქის ერთ–ერთი უდიდესი სავაჭრო ცენტრი, მთავარი ტურისტული ზონა, რესტორნებისა და ბარების ქუჩა, კულტურული ძეგლები.
სოლოლაკი ერთ–ერთი ყველაზე შთამბეჭდავი არქიტექტურის მქონე უბანია, ამიტომ სასტუმროს ნომრებიდან იშლება არა მარტო მთაწმინდის ხედი, არამედ მხატვრულად ღირებული შენობათა ფასადები, არქიტექტურის საინტერესო ნიმუშები. გარდა ამისა, სასტუმრო მდებარეობს საქართველოს მთავრობის შენობის გვერდით, რაც დამატებითი უსაფრთხოების გარანტია ჩვენი სტუმრებისთვის, რადგან ქუჩებში ყველა შესასვლელსა და მისასვლელს იცავს სახელმწიფო უსაფრთხოების სპეციალური ორგანო.
სახელწოდებიდან გამომდინარე – Gallery Palace, სასტუმროში გამოფენილია მსოფლიო დონის ცნობილი ქართველი მხატვრების უნიკალური ნახატები. თქვენ შეგიძლიათ დაათვალიეროთ და სურვილის შემთხვევაში შეიძინოთ ხელოვნების ეს ნიმუშები.
,,Gallery Palace Kosher Hotel” განთავსებულია 5 სართულიან ელეგანტურ შენობაში, რომელიც მოიცავს სხვადასხვა კატეგორიის 70 ნომერს: სტანდარტული , დელაქსი, სუპერიორი და ჯუნიორი. თანამედროვე დიზაინი, უფასო Wi-Fi, LED- ტელევიზორი საერთაშორისო არხებით, და თითოეული ნომრის კლიმატის კონტროლის სისტემა, შექმნის ყველა საჭირო პირობას ჩვენი სტუმრების კომფორტული დასვენებისთვის. ყურადღებიანი და მზრუნველი პერსონალი არ დატოვებს გულგრილს ყველაზე მომთხოვნ სტუმარსაც კი.
«Gallery Palace Kosher Hotel» – იდეალური ადგილია მთელი ოჯახის დასვენებისთვის, რომანტიული საღამოებისთვის, საქმიანი მივლინებებისთვის, ბიზნეს შეხვედრებისთვის, კორპორატიული და გასართობი ღონისძიებებისთვის. სტუმრებს შეუძლიათ ისარგებლონ ფიტნეს დარბაზით, საუნით, ჯაკუზით და მასაჟის ოთახით.
«Gallery Palace Kosher Hotel» სთავაზობს თავის სტუმრებს ეწვიონ სასტუმროს ქოშერ რესტორანს – ,,ANISE “, სადაც შეძლებენ დააგემოვნონ უგემრიელესი ებრაული სამზარეულოს კერძები.
სასტუმროს აქვს ასევე ტერასა, სადაც ულამაზეს გამწვანებულ გარემოში, შესაძლებელია სასიამოვნო საღამოს გატარება.

Welcome to Gallery Palace Kosher Hotel, a luxury hotel in the heart of Tbilisi
,,Gallery Palace Kosher Hotel” is situated in one of Tbilisi’s most prestigious and beautiful old districts, Sololaki, just a two-minute walk from Liberty Square, the main central square of the city.
The hotel is nestled on a tranquil and secure street. Within a few minutes’ walk, guests will find a plethora of attractions catering to various interests, including one of the city’s largest shopping centers, the primary tourist hub, a vibrant street lined with restaurants and bars, and numerous cultural landmarks.
Sololaki boasts some of the most impressive architecture in the city, affording guests not only views of Mtatsminda but also captivating vistas of artistically significant buildings and architectural marvels from their hotel rooms. Moreover, the hotel’s proximity to the Office of the Government of Georgia ensures additional security for guests, with all entrances and streets patrolled by dedicated state security personnel.
True to its name, “Gallery Palace” showcases a collection of unique paintings by renowned Georgian artists of global acclaim. Works by artists such as Koka Ramishvili, Kote Abkhazi, Murtaz Shvelidze, Oleg Timchenko, and Misha Gogrichiani, which have been featured in prestigious auctions like Sotheby’s and renowned exhibitions such as Art Dubai Contemporary, adorn the hotel’s walls. Guests not only have the opportunity to admire these masterpieces but also purchase them should they desire.
Featuring 70 elegantly designed hotel rooms, including standard rooms, Deluxe Rooms, Superior Rooms, and Junior Suites. The hotel ensures a comfortable stay with modern amenities such as complimentary Wi-Fi, LED televisions with international channels, and individual climate control in each room. The attentive and hospitable staff caters to the needs of even the most discerning guests.
“Gallery Palace Kosher Hotel” is an ideal destination for family vacations, romantic getaways, business trips, meetings, corporate events, and entertainment gatherings. Guests can indulge in the hotel’s fitness room, sauna, Jacuzzi, and massage facilities.
Additionally, the hotel invites guests to savor delectable Jewish cuisine at its kosher restaurant, “ANISE.” For those seeking outdoor relaxation, the hotel’s terrace offers a serene setting amidst lush greenery for a delightful evening experience.